Mirėsevini nė Bushi Servis SH.A.

Dėshiriojmė t'ju shprehim mirėseardhjen nė faqen zyrtare tė Bushi Servis SH.A. Jemi krenarė qė ju shėrbejmė me pjesė kėmbimi origjinale qė garantojnė 100% klientėt tanė. Bushi SH.A. ėshtė i specializuar nė:

Disa fjalė pėr Bushi Servis SH.A.

Bushi Servis SH.A. ju uron mirėseardhjen nė faqen tonė kryesore nė WEB. Ne do tė ishim shumė tė lumtur qė tju sherbenim duke zgjidhur cdo kėrkesė tuajėn. Ju sigurojmė qė zgjedhja nga ju e firmės tonė ėshtė zgjidhja mė e mirė qė keni bėrė. Sepse ne fushėn e pjesėve tė kėmbimit dhe riparimit tė automjeteve, ne shėrbejmė me pjesė orgjinale tė importuara direkt nga prodhuesit Gjermanė mė tė kualifikuar nė fushėn e prodhimit dhe montimit tė automjeteve tė tipave tė ndryshme. Ne shėrbejmė me programet mė tė reja kompjuterike tė diagnostimit-identifikimit tė difekteve nė automjete. Pėr kėtė mjafton ti hidhni njė sy listės sė partnerėve tanė dhe gjithcka pėr ju do te bėhet mė e qartė.

Cool Flash Banner by cu3ox.com v1.8

Bushi SH.A. u themeluar nė vitin 1993 me ortak tė vetėm, dhe gjatė kėsaj periudhe ka operuar me sukses nė tregun shqiptar tė pjesėve tė kėmbimit tė automjeteve. Qė nė fillim tė aktivitetit tė saj Bushi SH.A. ėshtė orientuar nė importimin e pjesėve tė kėmbimit nga mė cilesoret tė kompanive dhe koncerneve Gjermane,qė jane nga prodhuesit mė tė mėdhenj nė fushėn e prodhimit tė automjeteve pėr orgjinalin, Duke marrė ne shumicėn e tyre, dhe pėrfaqesuesimin esklusiv pėr Shqiperinė. si p.sh. ZF-Services, Lemforder, Sachs, Boge, BILSTEIN, Hella, Hengst, Bosch,Beru. Fag, Hepu, Laso, Johnson Control-Berga, Fag, IPD-Hepu, FTE, Stabilus, HUCO, BEHRTT, WAHLER, Pierburg, Elring, Meyle, Vierol,GKN, GEMO, Cortego, Otto-Zimmermann, Remsa, ERA, Maxicar etj.

Gjithashtu Bushi SH.A. disponon njė Servis tė specializuar dhe autorizuar dhe nga Bosch Car Servis, pjesė kėmbimi orgjinale gjermane, ku ne shėrbejmė me kompetencė profesionale, ku bėhet riparimi I automjeteve tė ndryshme nė sisteme diagnostifikimi bashkėkohore. Theksojmė se cmimet tona janė nga mė tė mirat nė treg dhe pėr kėtė mjafton qė tė drejtoheni tek Bushi-Servis, nė adresėn "Rr: Durrėsit, Laprakė, (pranė pallateve Hawai)" dhe ju nuk do tė zhgėnjeheni nga shėrbimi ynė.

Suksesi I rritjes tonė ka qėnė dhe mbetet lidhja e fortė me produkte cilėsore, rritja e kėrkesės nė treg, ngritja e rrjetit tė shitjeve nė tė gjithė vendin, trajtimi personal I cdo klienti dhe marrja nė konsideratė I kėrkesave tė tyre.

Degėt tona nė Shkodėr, Korcė, Fier dhe Durrės dhe synimet tona pėr ngritje e dyqaneve tė tjera nė qytete anė e kėnd Shqipėrisė do tė na ndihmojnė tė arrijmė njė trajtim mė tė mirė dhe njė mbėshtetje mė tė madhe pėr klientėt tanė kudo qofshin ata.

 

Kliko ketu per te [mbyllur dritaren]

Pėrfitoni nga ofertat tona!

S


Bushi Servis ofron dhe monton sofjeta per amortizator para per Mercedes Benz ML dhe GL. Ky sherbim kryehet brenda 24 oreve ne serviset tona ne te gjithe Shqiperine. Firma jone ofron 1 vit garanci.


Bushi Servis riparon dhe ju ve ne dispozicion te gjithe llojet e kolektoreve 4 dhe 5 pistona per Mercedes benz duke i nderuar te gjitha pjeset e brendeshme me pjese origjinale gjermane. Ky sherbim zgjat vetem 1 ore. Firma jone ofron 1 vit garanci. Cmim eshte shume i leverdisshem.Kolektoret i shkojne ketyre automjeteve:
Mercedes W203 C209 W210 W211 W163.200/270CDI


Kodi origjinal i kolektorit 4 pistona: 611 090 36 37
Kodi origjinal i kolektorit 5 pistona: 612 090 19 37Per te marre kontakt me dyqanet tona ne te gjthe Shqiperine Kliko ketu


Kliko ketu per te [mbyllur dritaren]