Mirėsevini nė Bushi Servis SH.A.

Dėshiriojmė t'ju shprehim mirėseardhjen nė faqen zyrtare tė Servis Bushi SH.A. Jemi krenarė qė ju shėrbejmė me pjesė kėmbimi origjinale qė garantojnė 100% klientėt tanė. Bushi Servis SH.A. ėshtė i specializuar nė:

 

Panairi i Cilėsisė Gjermane nė Tiranė - 2010

 

Reklama jonė nė radio pėr baterinė Berga

 

 

 

Fotografi nga eventi

  

Tashmė prej vitesh, BUSHI Servis SH.A. merr pjesė nė disa panaire nė Shqipėri dhe jashtė vendit. Jemi tė interesuar tė takojmė partnerė dhe klientė tė rinj, dhe dėshirojmė tė zgjerojmė rrjetin tonė edhe mė shumė, duke shėrbyer gjithnjė cilėsinė dhe cmimin mė tė mirė nė treg.

Filmi I shkurtėr dhe fotografitė tregojnė imazhe nga “Paraniri I Cilėsisė Gjermane” organizuar nė Tiranė. Ne reklamuam produktet tona mė tė mira dhe patėm mundėsi tė takojmė partnerė tė ardhshėm potencialė.

Seminare dhe Trajnime

Datė 27 Shtator 2011 - u realizua njė trajnim nga pėrfaqsues tė partnerit tonė Meyle. Trajnimi konsistonte nė tranjtimin e produkteve prej materjali gomė tė cilėsisė HD (Heavy Duty).

Datė 18 Tetor 2011 - njė tjetėr partner i joni, Bosch Car Service dėrgon trajnuesin e tyre nė Tiranė pėr njė trajnim mbi njeksionet tė benxinės dhe naftės si dhe sistemit tė injektimit "CommonRay".

datė 30 Maj – 01 Qershor.2012 Erdhi pėr vizitė pėrfaqsuesi i firmės Bilstein Z. Andreas Ehbauer dhe specialisti i kėsaj firme Z. Rainer Popol. Me kėtė rast u zhvillua njė seminar pėr teknollogjitė e reja dhe produktet e prodhuara kohėt e fundit. Tema kryesore e kėtij seminari ishte trajtimi i teknollogjisė, ndėrtimit, montimit dhe problemet qė mund tė dalin gjatė pėrdorimit tė amortizatorėve me ajėr.